פינוי בינוי גבעתיים

לפנות ולבנות עם מומחים מנוסים בלבד

פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים מחייב ניסיון רב. רק חברות שכבר השלימו מיזמים שבהם גם הורסים את הבניין הקיים וגם מקימים תחתיו מבנה חדש, בהתאמה לכל דרישות העירייה ותוך מקסום התועלת של בעלי הנכסים כך שהדירות החדשות יהיו בסטנדרטים גבוהים, יכולות להבטיח את מימוש הפוטנציאל – וגם לקיים את ההבטחה. קבוצת אדלר הינה אחת המובילות בארץ בכל הנוגע למימוש תמ"א 38 בגוש דן, והעדות הטובה ביותר לכך היא שביעות הרצון של מי שכבר ביצעו פינוי בינוי באמצעותה.

מתחם אלקלעי – נפתלי

80 דירות קיימות
260 דירות חדשות

מתחם הנשיא ויצמן חדרה

29 דירות קיימות
145 דירות חדשות

הרוא"ה רמת גן

85 דירות קיימות
240 דירות חדשות

ז'בוטינסקי רמת גן

135 דירות קיימות
405 דירות חדשות

הירדן רמת גן

68 דירות קיימות
185 דירות חדשות

גבעתיים התחדשות עירונית

בשנת 1922 הוקמה ממזרח לתל אביב שכונת בורוכוב - שכונת פועלים חלוצית שכללה גם צרכניה שיתופית (הראשונה בארץ), משק קטן לכל משפחה ובית ספר של זרם העובדים. 3 שנים לאחר מכן הקימו סוחרים וחנוונים את שכונת שינקין שהייתה אז מבודדת לחלוטין. ב-1931 נוסדה שכונת פועלי הרכבת וב-1933 הצטרפה אליהן שכונת גבעת רמב"ם, שבה בין השאר הייתה הבריכה הציבורית הראשונה בארץ. חלפה שנה, ומצפון לשכונת בורוכוב הוקמה שכונת קריית יוסף, וכעבור עוד שנתיים יושב שטח נוסף באזור - שכונת ארלוזורוב. ב-1942 הפכו השכונות לעיר, ובמאה ה-21 כבר ישנה תנופת פיתוח של ממש, בעיקר בזכות פרויקטים של פינוי בינוי גבעתיים. קבוצת אדלר מתמחה בהתחדשות עירונית באזור המרכז וכבר השלימה פרויקטים רבים של פינוי ובינוי מחדש.

פינוי בינוי גבעתיים - מצב Win-Win-Win

* רווח משמעותי לדיירים - פרויקט פינוי בינוי הופך דירה ישנה לחדשה, משדרג גם את התשתיות של הבניין כולו, מגדיל את שטח הנכס בעד 25 מטרים רבועים ומעלה את ערך הבית באופן ניכר - כל זאת מבלי שהדיירים עצמם יצטרכו להשקיע כסף. בהתחשב בערך הנדל"ן בגבעתיים, מדובר באחת העסקאות המשתלמות ביותר שיש. * התחדשות העיר - גבעתיים נודעה במשך רוב שנות קיומה כעיר מנומנמת משהו. אמנם התושבים נהנו מחיים עם איכות, אבל האוכלוסייה הלכה והזדקנה וצעירים לא הגיעו לעיר. בזכות פרויקטים של פינוי בינוי מגיעים לגבעתיים כעת גם צעירים, והעיר מתמלאת באנרגיות חדשות. * תוספת משמעותית של יחידות דיור - כל פרויקט פינוי בינוי מוסיף לשוק הנדל"ן אלפי יחידות דיור, שמסייעות לצמצם את הפער שבין ביקוש להיצע באזור המרכז.

התחדשות עירונית בגבעתיים - מומחיות ייחודית ואנשי מקצוע מוכשרים

קבוצת אדלר מתמחה בתחום ההתחדשות העירונית ומובילה מיזמים של פינוי בינוי בערים רבות בגוש דן לרבות גבעתיים. כל פרויקט פינוי בינוי גבעתיים מיושם ע"י אנשי מקצוע מוכשרים, מהטובים ביותר בתחומם, תוך כדי התייחסות מתמדת לצרכי הדיירים ומענה סבלני ובגובה העיניים לכל שאלה ובקשה. מאפיין נוסף של הפרויקטים שמבצעת קבוצת אדלר הוא התנהלות יעילה מאוד כך שפרק הזמן עד למסירת המפתח לדירות החדשות והמשופרות מתקצר משמעותית.

התחדשות עירונית גבעתיים

מאז שממשלת ישראל אישרה בשנת 2005 את תוכנית המתאר הארצית מספר 38, התחדשות עירונית היא קונספט נפוץ. ראשי ערים רבות אימצו בחום את האפשרות לבצע מתיחת פנים משמעותית לבנייני המגורים בשטח הרשות, וכך למשוך אוכלוסייה חזקה. כשבוחנים את המקומות שבהם מומשה וממומשת באופן מוצלחת האופציה של התחדשות עירונית גבעתיים מככבת בצמרת הטבלה, בעיקר בזכות מספר מתחמי פינוי בינוי גדולים - הן בצפון מערב העיר, הן בדרומה והן בגבעת רמב"ם, השכונה הוותיקה שמהווה את לב העיר. קבוצת אדלר מובילה פרויקטים של התחדשות עירונית בגבעתיים (ובישובים נוספים במרכז הארץ), תוך הישענות על בקיאות מקצועית מקיפה ועל חוסן כלכלי.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים יזם עבור התחדשות עירונית גבעתיים?

* ניסיון - לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית - הן הוספת קומות לבניין קיים והן פינוי ובינוי מחדש - יש מאפיינים ספציפיים, ולכן חשוב לוודא שלחברה היזמית יש ניסיון ספציפי בתחום זה. כמו כן רצוי לבחון הניסיון בהתנהלות מול הגורמים הרלוונטיים בגבעתיים. * איתנות כלכלית - שמונעת עיכובים שלא לצורך ובפרט מבטיחה שהעבודות בפועל לא יתארכו יתר על המידה וישבשו את שגרת החיים של הדיירים (בין אם נשארו בדירות ובין אם עברו למקום אחר כשמדובר על פינוי בינוי). * קשב לצרכי הדיירים - פרויקט התחדשות עירונית משדרג באופן דרמטי את חיי הדיירים ואת ערך הנכס שלהם, ובפרט בעיר כמו גבעתיים שבה רמת מחירי הנדל"ן גבוהה. יחד עם זאת יש חשיבות גם לדרך אל אותה תועלת, ולכן מומלץ להעדיף חברות שמתנהלות מתוך אכפתיות אמיתית ולכן קשב מלא לכל דייר ודיירת.

אנשי מקצוע מומחים ופרויקטים מושקעים

קבוצת אדלר מצליחה ליישם פרויקטי התחדשות עירונית גבעתיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד בזכות כל האיכויות הנ"ל, ובזכות עוד עובדה חשובה - כל מיזם מובל ע"י אנשי מקצוע מומחים שמתייחסים במלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט, ובמקביל גם לתמונה המלאה. השילוב בין גודל החברה מצד אחד לבין ההקפדה על יחס אישי לדיירים מצד שני מהווה אף היא בסיס איתן לבנייה מרשימה ולמקסימום שביעות רצון אצל בעלי הנכסים.

פינוי בינוי בגבעתיים

גבעתיים היא עיר ותיקה (הוקמה לפני כ-100 שנים, ב-1922) שמזוהה עם אוכלוסייה ותיקה. יחד עם זאת בשנים האחרונות מתרחשים בעיר שפרושה על 4 גבעות (גבעת קוזלובסקי, גבעת בורוכוב, גבעת פועלי הרכבת וגבעת רמב"ם) שינויים משמעותיים מאוד. מחירי הנדל"ן בתל אביב וההיצע היחסית מצומצם בעיר הגדולה הובילו צעירים רבים מזרחה, אל גבעתיים, שהתמלאה במקומות בילוי ובאנרגיות מחודשות. חלק בלתי נפרד מכך הוא פרויקטים של התחדשות עירונית, שזוכים לתמיכת הרשות המקומית ולשיתוף פעולה מלא שלה. קבוצת אדלר מתכננת פרויקט פינוי בינוי בגבעתיים ואמונה באופן כללי על יישום תמ"א 38 באופן יעיל ומתגמל במיוחד.

איפה ניתן לבצע פינוי בינוי בגבעתיים?

* מתחם ההסתדרות - אזור שמתאפיין בבנייני רכבת מיושנים ועל כן מהווה מקום אידיאלי לפינוי בינוי. את מקומם של המבנים הנמוכים שסובלים מבלאי של ממש יתפסו מגדלי יוקרה מרהיבי עין. * צפון מערב העיר - האזור הסמוך לתל אביב וכולל בין השאר את הרחובות בורוכוב, כצנלסון ועליית הנוער (ובאופן טבעי גם את הרחובות שביניהם), מציע גם קרבה לשכנה הגדולה ולנתיבי איילון, וגם אופי ייחודי. ברחובות הפנימיים הבניינים החדשים יהיו בני 4-8 קומות ואילו בצירים המרכזיים כמו כצנלסון ייבנו מגדלים של עד 32-45 קומות. * שכונת רמב"ם - שכונה שנחשבת למסוגננת ויוקרתית. השכונה שוכנת בלב גבעתיים, וצפויה לעבור תהליך התחדשות דרמטי עם קרוב ל-4,000 יחידות דיור לרבות מגדלים בני 45 קומות. * מרחב תחנת המטרו כצנלסון - בן גוריון - הבנייה בגבעתיים מותאמת כמובן גם לתחבורה בגוש דן. בפרט צפויה בקרוב תנופת התחדשות באזור שסביב תחנת המטרו העתידית (צומת כצנלסון בן גוריון ושכונת פועלי הרכבת).
הקודם
הבא