פינוי בינוי רעננה

מצוינות בכל ההיבטים

הובלת פרויקט פינוי בינוי רעננה הינה אחריות כבדה. הסיבה לכך ברורה: לבעלי הדירות הישנות בבניינים שהוקמו לפני עשרות שנים, יש רק הזדמנות אחת להפוך את אותה דירה קטנה יחסית וישנה לדירה מודרנית ומרווחת, כל זאת ללא עלות כספית מצידם. כשלוקחים בחשבון את העובדה שהתועלת כוללת גם שדרוג משמעותי של תשתיות הבניין והמראה שלו, מתעצמת הכדאיות – ויחד איתה האחריות. קבוצת אדלר חרטה על דגלה את המחויבות לרווחת בעלי הדירות בכל פרויקט כמו גם את המחויבות לחתירה למצוינות. התכנון והיישום מופקדים בידיים מקצועיות מאוד של מומחים מובילים, ודגש נוסף הוא זמינות מלאה לכל בקשה, שאלה ופנייה של הדיירים.

מתחם אלקלעי – נפתלי

80 דירות קיימות
260 דירות חדשות

מתחם הנשיא ויצמן חדרה

29 דירות קיימות
145 דירות חדשות

הרוא"ה רמת גן

85 דירות קיימות
240 דירות חדשות

ז'בוטינסקי רמת גן

135 דירות קיימות
405 דירות חדשות

הירדן רמת גן

68 דירות קיימות
185 דירות חדשות

פינוי בינוי רעננה עם קבוצת אדלר

רעננה הוקמה בשנת 1922, וכעבור 60 שנים הוכרזה כעיר. 40 שנים נוספות חלפו, וכיום הישוב הנינוח שמתאפיין באיכות חיים גבוהה נמצא בפני תנופת פיתוח משמעותית - בעיקר בזכות פרויקטי פינוי בינוי רעננה. האפשרות להרוס מבנים שהוקמו לפני יותר מ-40 שנים, ולפעמים אפילו יותר מ-50 שנים, ולהקים באותו שטח בניין חדיש, עם מספר רב יותר של יחידות דיור כמו גם מפרט פנימי מרשים יותר, מייצרת מצב Win-Win אמיתי - בעלי הנכסים זוכים לדירה משופרת בהרבה ובהתאם גם בעלת ערך כספי גבוה יותר, ורעננה תוכל להמשיך למשוך אליה אוכלוסייה חזקה. קבוצת אדלר כבר השלימה שורה ארוכה של פרויקטי פינוי בינוי, וגם ברעננה באה לידי ביטוי המצוינות של החברה.

האזורים המומלצים לפרויקטי פינוי בינוי רעננה

* קרית שרת - שכונה בחלק הצפון מערבי של רעננה, שכונה זו נהנית מקרבה לפארק רעננה ולפארק ההיי-טק של רעננה, אבל יש בה שיכונים מיושנים רבים שלא מתאימים לסטנדרטים העכשוויים. פרויקטי פינוי בינוי צפויים לשדרג במידה ניכרת את קרית שרת. * מתחם המגדל - מתחם במרכז העיר, סמוך לרחוב אחוזה. גם אזור זה זקוק להתחדשות עירונית משמעותית, ועל כן העירייה מעניקה זכויות בנייה משמעותיות שהופכות את הפרויקטים למשתלמים במיוחד. * קרית דוד רמז - שכונה גדולה במרכז רעננה שיש בה גם בתים צמודי קרקע וגם בניינים ישנים שעונים על הקריטריונים של תמ"א 38/2, כלומר ניתן באופן עקרוני להרוס אותם ולבנות במקומם חדשים.

התחדשות עירונית רעננה

רעננה ידועה באיכות החיים הגבוהה שהיא מעניקה לתושביה, אבל במקביל העיר שמכנה את עצמה, ובצדק, פנינת השרון, מתיישנת. הפתרון האפקטיבי ביותר כיום הוא כמובן פרויקטים של התחדשות עירונית, בין אם על בסיס תמ"א 38 ובין אם על בסיס מתווה שקד שהציעה שרת הפנים ב-2022. בכל מקרה כדאי לדעת שמבחינת יישום האפשרויות השונות של התחדשות עירונית רעננה היא מקום מומלץ, בעיקר בזכות שיתוף הפעולה של הרשות המקומית. קבוצת אדלר מבצעת פרויקטי התחדשות עירונית בכל רחבי גוש דן והשרון, ועושה זאת בסטנדרטים גבוהים מאוד.

מה בעלי דירות צריכים לעשות כדי ליישם התחדשות עירונית רעננה?

* הסכמה - המינימום הנדרש הוא 66% כשמתבצע חיזוק ועיבוי של בניין קיים, ו-80% כשהבניין הנוכחי נהרס ובמקומו מוקם מבנה חדש לחלוטין. * בחירת נציגות - על-מנת לייעל את התהליך תיבחר נציגות של בעלי הדירות, וזו תתנהל מול גורמי המקצוע השונים. חשוב להדגיש שכל החלטה מתקבלת רק ע"י אסיפת בעלי הנכסים (כשנדרשת בה נוכחות מינימלית), ולא ע"י הנציגות המצומצמת. * בחירת עורך דין - איש מקצוע בעל ניסיון ספציפי בליווי תהליכי התחדשות עירונית שיוודא שהאינטרסים המשפטיים של בעלי הדירות נשמרים בכל חוזה והסכם. אסיפת בעלי הדירות היא זו שתבחר את עורך הדין, ובדרך הנציגות תציג לכל בעלי הנכסים מספר אופציות. * בחירת חברה יזמית - שתממש את הפרויקט ותסייע לדיירים לשדרג את הנכסים שלהם. * בחירת מפקח - עוד איש מקצוע חשוב הוא מפקח שיוודא כי נשמרים האינטרסים של בעלי הדירות מבחינה תכנונית, כלומר שהתוכניות המוצעות להם אכן מממשות באופן מיטבי את האפשרויות שמעניקה ההתחדשות העירונית.

חוסן כלכלי ואנשי מקצוע מובילים בתחומים

קבוצת אדלר מתאפיינת בחוסן כלכלי שמאפשר את מימוש התוכניות בלי עיכובים מיותרים ובלי חשש מצד בעלי הדירות. בנוסף כל פרויקט התחדשות עירונית רעננה מתוכנן ומיושם ע"י אנשי מקצוע מובילים ובעלי ניסיון רב בתחום הספציפי של תמ"א 38 ופינוי בינוי, לרבות היכרות עם המאפיינים של רעננה. מפתח נוסף לשביעות רצון מרבית אצל כל בעלי הדירות הוא היחס האישי והזמינות הגבוהה לכל פנייה, שאלה ובקשה.
הקודם
הבא