פינוי בינוי תל אביב

חוסן כלכלי ומחויבות מלאה לדיירים

הובלת פרויקט פינוי בינוי בתל אביב מחייבת ניסיון רחב היקף, בקיאות מקצועית, היכרות עם נהלי העירייה, חוסן כלכלי, העסקת אנשי מקצוע מומחים בתחומים ומחויבות מוחלטת לדיירים לאורך כל הדרך. עם קבוצת אדלר תוכלו לסמן V על כל האיכויות הנ"ל, ובנוסף לדעת שנשות ואנשי החברה זמינים עבורכם תמיד לכל שאלה ולכל צורך. המפרטים של הפרויקטים שמקימה החברה בתל אביב ובגוש דן מרשימים במיוחד, ותורמים גם הם לתועלת העצומה של הדיירים שזוכים לשדרוג דרמטי של הנכס שבבעלותם.

מתחם אלקלעי – נפתלי

80 דירות קיימות
260 דירות חדשות

מתחם הנשיא ויצמן חדרה

29 דירות קיימות
145 דירות חדשות

הרוא"ה רמת גן

85 דירות קיימות
240 דירות חדשות

ז'בוטינסקי רמת גן

135 דירות קיימות
405 דירות חדשות

הירדן רמת גן

68 דירות קיימות
185 דירות חדשות

פינוי בינוי תל אביב

פינוי בינוי הוא מונח שנכנס לחיינו לפני כעשור, כשהחל היישום של פרויקטים על בסיס תמ"א 38. האפשרות להרוס בניינים קיימים ולהקים במקומם מבנים חדשים, מודרניים, עם יותר יחידות דיור מספקת תועלת כפולה: גם שדרוג של רמת החיים של בעלי הדירות הקיימות וגם תוספת דירות שעונות על הביקוש הער כתוצאה מהגידול המשמעותי במספר התושבים במדינה. כשהמטרה היא מיצוי מלא של היתרונות של פינוי בינוי תל אביב היא לוקיישן מתבקש - גם בזכות מחירי הנדל"ן הגבוהים מאוד בכל רחבי העיר וגם בזכות שיתוף הפעולה של הרשות המקומית. קבוצת אדלר היא אחת המובילות בארץ ובפרט בתל אביב בכל הנוגע להתחדשות עירונית, לרבות הובלת פרויקטי פינוי בינוי.

היתרונות של פינוי בינוי תל אביב

* מיצוי מירבי של הזכויות - עיריית תל אביב מעודדת יזמים לבצע פינוי בינוי, מתוך תפישה שבדרך זו הבניין יהיה החדיש ביותר ובעל התשתיות המתאימות למאה ה-21, ולכן מעניקה מקסימום זכויות אפשריות בכל פרויקט כזה. * סטנדרטים גבוהים במיוחד - רמת המחירים הגבוהה בשוק הנדל"ן של תל אביב מאפשרת לבנות את המבנים החדשים בסטנדרטים המתקדמים ביותר הקיימים כיום, ובהתאם התועלת של בעלי הנכסים הינה מקסימלית. * לוקיישן - תל אביב היא עיר דינמית להפליא, ופרויקטים של פינוי בינוי מובילים ליצירת היצע אטרקטיבי באזורים הטרנדיים ביותר בכל נקודת זמן, בכל רחבי העיר (ובפרט בשכונות המזרחיות והדרומיות שהופכות למבוקשות יותר ויותר).

התחדשות עירונית בתל אביב - יישום מהיר של הפרויקט

יתרון נוסף של פינוי בינוי תל אביב הוא האפשרות להשלים את הפרויקט במהירות רבה ככל האפשר, בין השאר בזכות שיתוף הפעולה של עיריית תל אביב. על-מנת לממש את האופציה הזו, ובאופן כללי להבטיח בניין איכותי ומרשים, נדרשים גם ניסיון רב בתחום, עבודה עם אנשי מקצוע מובילים בתומם ויכולות כלכליות מוכחות. עם קבוצת אדלר תוכלו לסמן V על כל המרכיבים ההכרחיים, כמו גם על ליווי צמוד ומענה מהיר לכל שאלה ופנייה, מהרגע הראשון שבו נבחנת ההיתכנות לממש את הרעיון ועד למסירת המפתחות לדיירים המאושרים.

התחדשות עירונית תל אביב

מאז הקמתה בשנת 1909, תל אביב לא הפסיקה להתחדש. היא התרחבה צפונה, ומזרחה, יישבה עוד ועוד שטחים, צמחה גם לגובה, הגדירה מחדש את הישראליות וסיפקה לאינספור בני אדם אינספור רגעים של נחת אמיתית. בתור עיר שכל הזמן יש בה התרחשויות, אך טבעי היה שתל אביב תאמץ בחום גם את האופציה של התחדשות עירונית על בסיס תמ"א 38. ישנן שתי דרכים אפשריות לממש פרויקט התחדשות עירונית תל אביב - האחת, הוספת קומות על גבי המבנה הקיים, והשנייה, הרס הבניין הנוכחי והקמת בניין חדש לגמרי - וכדאי להכיר את שתיהן. קבוצת אדלר מיומנת מאוד בביצוע שני סוגי הפרויקטים וכבר עשתה זאת בהצלחה באזורים שונים של תל אביב.

המאפיינים השונים של האפשרויות לבצע התחדשות עירונית תל אביב

* שיעור הדיירים שהביעו את הסכמתם - באופן עקרוני בשני סוגי הפרויקטים נדרשת הסכמת כל הדיירים. יחד עם זאת בפרויקטים מהסוג הראשון, תמ"א 38/1, אם 66% מהדיירים מוכנים לצאת לדרך, המפקח על הבתים המשותפים רשאי לחתום בשם השאר. בתמ"א 38/2, כלומר הרס ובנייה מחדש, התערבות שכזו אפשרית רק כשיש הסכמה של 80% מהדיירים. * תקופת העבודות - בתמ"א 38/1 הדיירים נשארים בבניין, ובהתאם חשוב מאוד לבחור יזם שיודע לבצע את הבנייה עם מינימום הפרעה לשגרה והקפדה על איכות החיים של הדיירים. בתמ"א 38/2 היזם מממן לדיירים מעבר ושכירות לכל תקופת הפרויקט כך שנדרשת היערכות לשינוי הכתובת. * תוספת קומות - בתמ"א 38/1, ברוב אזורי תל אביב, התוספת האפשרית היא 2 קומות ועוד קומת גג. בתמ"א 38/2 ישנם הבדלים בין האזורים השונים, כשלמשל ברמת החייל המקסימום הוא 5 קומות, בקריית שלום 8 קומות ובשיכון ל' התוספת האפשרית היא 3.5 קומות כשמדובר על בניין של 4 קומות.

יישום אחראי ומימוש מלא של כל הזכויות

התחדשות עירונית תל אביב מחייבת אחריות, ותק ומחויבות מלאה לדיירים - ואת כל אלה תקבלו מקבוצת אדלר, אחת המובילות בגוש דן בכל הנוגע למימוש תמ"א 38. לאחר שהחברה כבר השלימה בהצלחה פרויקטים משני הסוגים, גם תמ"א 38/1 וגם תמ"א 38/2, תוכלו לדעת בוודאות שגם הבניין שלכם יהפוך למודרני וישדרג את איכות החיים שלכם בדרך הטובה ביותר שיש.

פינוי בינוי בתל אביב

כל מי שחי בתל אביב וגם הרבים שמבקרים בעיר ללא הפסקה לכל מטרה שהיא נתקלים בשנים האחרונות בעוד ועוד אתרי בנייה. לפעמים נדמה שהעיר כולה עוברת בנייה מחדש - העבודות להקמת הרכבת הקלה מייצרות חפירות בחלקים שונים של תל אביב, ואליהן מתווספים המוני הבניינים שמוקמים בצפון, בדרום, במזרח וגם במערב. האופציה של ביצוע פינוי בינוי בתל אביב, כלומר להרוס מבנים קיימים ולהקים במקומם חדשים מאפשרת הוספת יחידות דיור רבות ובמקביל משפרת את עמידות העיר לרעידת אדמה ואת סטנדרט המגורים בה. קבוצת אדלר כבר השלימה בהצלחה פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב, וממשיכה לקחת חלק בתנופת ההתפתחות של העיר.

איפה כדאי במיוחד לבצע פינוי בינוי בתל אביב?

* הצפון הישן - אזור ותיק שיש בו לא מעט בניינים שעונים לקריטריונים של תמ"א 38. בנוסף מדובר באזור נחשב ומבוקש מאוד, גם בשל הסמיכות לפארק הירקון וגם בזכות רמת החיים הגבוהה בו. * יד אליהו - אחד האזורים עם הפוטנציאל הגדול ביותר בתל אביב, בעיקר מפני שרמת המחירים בו עדיין נמוכה יחסית, ומצד שני כבר מגיעים אליו עוד ועוד צעירים. * יפו - הקסם הייחודי של יפו מושך אליה אוכלוסייה מגוונת מאוד, וכשפרויקט פינוי בינוי מצליח גם לשמר את האופן של יפו וגם לספק סטנדרטים מתקדמים, התוצאה מוצלחת במיוחד. * נווה שאנן - אזור התחנה המרכזית היה מזוהה בעבר עם הזנחה ופשע, אולם ההתפשטות של מרכז תל אביב דרומה ומזרחה הפכו גם את נווה שאנן לשכונה מבוקשת, מה גם שהיא צפויה לזכות למתיחת פנים משמעותית, בין השאר בזכות פרויקטים של פינוי בינוי.
הקודם
הבא